Kamyonet Eşya Nakliyesi

Nakliye sektöründe uygun fiyatları ile tercih edilen kamyonet eşya nakliyesi ile de müşterilerimize hizmet vermekteyiz.   Özellikle şehir içi yasağı olmayan küçük kamyonetler ile nakliye hizmeti oldukça uygun fiyatlara gelmektedir.  Hizmet yalnızca kamyonet kiralama ya da eşyaları taşımak için de çalışan talep etme şeklinde olabilir. Yalnız araç kiralamak ise taşıma işlemini müşterilerin yaptığı ancak fiyat olarak daha ekonomik bir işlemdir.  Kamyonet tarzı nakliye araçları daha çok acil ihtiyaçlarda kullanılan ve çok büyük ebatlı olmayan eşyalar için kullanılmaktadır. Sağladığımız hizmet ile müşterilere hem uygun fiyat hem de sağlam taşıma garantisi sunuyoruz. Bekar evi, öğrenci ev ve çeyiz taşıma gibi işlemler için kamyonetler oldukça kullanışlıdır.

Fiyatlandırma

Kamyonet eşya nakliyesi hizmetinde ücretlendirme genellikle istenen aracın ebatına ve eşyaların taşınacağı yerler arasındaki mesafeye göre verilmektedir. Hizmeti sunarken müşterilerimize olabilecek en ekonomik fiyatı vermeye çalışmakla birlikte mesafelerin aracın yakıt giderini de arttırdığını hatırlatmak isteriz. Kamyonet nakliyeleri ile birlikte genelde eşya paketi hizmeti sunmadan yalnız taşıma işlemi yapılmaktadır. Ancak müşterilerimiz talep ederse eşyaları araca yükleme ve araçtan indirme işlemi için de bir çalışan göndermekteyiz. Bu işlemi yapmak için gönderilen kişi ekstra bir bütçe gerektirmektedir.  Fiyatlandırma ile ilgili tüm detayları firmamızı arayarak öğrenmeniz mümkündür.  Bu tarz kamyonetler yalnızca şehir içi çalışmakta şehirler arası nakliye için uygun olmamaktadır.

Planlama

Nakliyat işlemi için öncelikli hem müşteri tarafından hem de çalışılan firma tarafından doğru planlama yapılan bir ortak çalışma gereklidir. Müşterilerin ihtiyaçlarından yaklaşık bir hafta önce firmamızı aramaları ile öncelikli gün ve saat planlanarak ve ücretlendirme yapılarak devam eden işlem randevulaşan günde adreste olarak taşıma işlemini gerçekleştirmek ile sonlanır. Fazla eşyanız yoksa ya da parça eşya taşıyacaksanız ise küçük ebatlı kamyonet kiralamak masraflar açısından daha uygun bir tercih olacaktır. Kamyonet eşya nakliyesi ile ürünleriniz herhangi bir zarara uğramadan, araç içine doğru yerleştirilerek taşınır. Böylece birçok insanın yaşadığı nakliye problemlerini yaşamazsınız.

eşya listesi

tek teke eşya taşıma fiyatladirma