Kamyonet kiralama

Firma olarak verdiğimiz nakliyat hizmetlerini araç, şoför ve müşterilerimiz istediği takdirde eşya taşıyacak çalışan olarak sunmanın yanı sıra dileyenlere kamyonet kiralama hizmeti de vermekteyiz. Taşınma masrafı her zaman kişilerin bir süre belini büken, ekonomisini zorlayan bir işlem olmuştur. Ev kiralama, taşınma masrafları ve bununla birlikte çıkan ek masraflar ile birlikte bazen bu işlemin maddi yükünün altından kalkamayanlar olmaktadır. Bu gibi durumlarda ehliyeti uygun olan müşterilerimize yalnızca ihtiyacı olan büyüklükte araç kiralama hizmeti de vermekteyiz.  Sunduğumuz çeşitli alternatiflerden hangisi en uygunu ise kiralamayı sağlamaktayız.

Nakliye Firmalarına Araç Kiralama

Bizler de bir nakliye firması olarak yoğunluğu olan nakliye firmalarına kamyonet kiralama işlemi de gerçekleştirmekteyiz. Bu gibi durumlarda aracın günlük ya da saatlik kirası tahsil edilirken aracın şehir içi mi şehirler arası mı mesafe yapacağı da oldukça önemlidir. Kiralama ücreti bu gibi detaylar göz önüne alınarak yapılmaktadır. Araç kiralama hizmetinde aracın yakıtı müşterilere ait olmakla birlikte bizler müşterilerimizden yalnızca araç kiralama ücreti talep etmekteyiz. Firmalara günlük, haftalık ya da aylık araç kiralama hizmetini veren firmamız kendi nakliye işlemlerini yürüttüğü gibi diğer firmalara da araç destek hizmeti sunmaktadır. 

Farklı Hacimlerde Kamyonetler

Firmamız geniş araç alternatifleri ile farklı hacimlerde kamyonet kiralama hizmeti sunmaktadır. Taşınacak eşyaların hacmine ve büyüklüğüne göre farklı büyüklüklerde araçlarımızı bünyemizde barındırarak geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.  Araç kiralama yetki belgelerine sahip olan firmamızdan konforlu ve geniş nakliye araçları kiralamak mümkündür.  Firmamızı arayarak kamyonetlerimizin marka ve hacimlerini öğrenebilir, ne kadar süre kullanacağınızın bilgisini vererek fiyat talep edebilirsiniz. Yük ve ev eşyası taşıma konusunda oldukça rahat araçlarımız bulunmaktadır. Araçlarımız ile eşyalarınızı kaliteli ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Özellikle parça eşya taşıma konusunda tercih edilebilecek daha küçük kamyonetlerimiz ile birlikte dilediğiniz eşyayı dilediğiniz yere taşıtabilir, taşıyabilirsiniz.

nakliye kapalı kamyonet kiralama

araç kiralama