İnsanların belki de en stres olarak yaptıkları şey taşınma sürecidir. Tüm eşyaların kaldırılması, taşınması ve tekrar açılması oldukça fazla zaman kaybettirir. Ancak maalesef bazen hayatın zorunluluğu haline gelebilmektedir. Özellikle taşınma işlemi sırasında kırılacak eşyaların kaldırılıp, kolilere koyulması zaman zaman işlem ne kadar sağlam yapılsa da eşyalara zarar verebiliyor. Firmamız kolili malzeme taşıma konusunda da müşterilerinin hassasiyetine önem veriyor ve taşımacılık işlemini dikkatli yaparak hiçbir eşyaya zarar gelmemesini sağlıyor. Eşyaların kolilenme işlemi ise üzerine yazılacak kısa notlar ile yapılırsa hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın işini daha da kolaylaştırıyor. Kolilenen eşyalara içerisinde kırılacak malzeme olup olmadığı ya da evin hangi bölümüne bırakılacağı gibi kısa notlar işlemin daha kısa sürede sizlerin de iş yükünü azaltacak şekilde bitmesini sağlar. Evinizi yerleştirirken neyin hangi koli içerisinde ve nerede olduğunu aramak için de vakit harcamak zorunda kalmazsınız.

Kolileme Hizmeti

Firmamız günümüz çalışan ve vakti kısıtlı olan insanlarına ayrıca taşınmadan önce kolileme hizmeti de sunuyor. Firmamızı arayarak belirttiğiniz günde eşyalarınızın toplanmasını belirttiğiniz günde de nakliyesinin sağlanmasını talep edebilirsiniz. Kolili malzeme taşıma ile hızlı, çevik ve deneyimli çalışanlarımız eşyalarınızın güvenli bir şekilde kolilenmesini ve taşınma gününde de nakliye hizmetini yapar. Böylece taşınma külfeti sizler farkına bile varmadan bitmiş olur.

Tam Ekipman İle Hazır Kadro

Kolili malzeme taşıma hizmeti için siz değerli müşterilerimize zaman kazandırmak amaçlı tüm taşıma ekipmanı mevcuttur. Kolilerinizi birkaç paket bir arada olacak şekilde taşıyacak çalışanlarımızın kullanması için paket taşıma araçları ile evinizde kaç adet koli olursa olsun taşınma işleminiz saatlerce sürmeyecektir. Birden fazla kolinin üst üste taşınabildiği bu arabalar ile çalışanlarımız dikkatli ve güvenli bir şekilde kırılacak eşyalarınıza zarar vermeden nakliye hizmetini sunuyor. Bu işlem ile mutfak eşyalarınızı, evinizdeki özel minik parçaları ve tüm kırılacak eşyaları ayrıca kitaplarınızı muhafaza ederek nakliye hizmetini almanız mümkündür. Kolileriniz özel olarak hazırlanmış el arabaları ile güvenli bir şekilde araca yüklenir ve yeni adresine doğru yola çıkar.

nakliye ve koli taşıma araçları

kolili malzeme taşıma