Evlerin olduğu kadar ofislerin de nakliye işlemini gerçekleştiren firmamız müşterilerine detaylı bir hizmet sunuyor. Ofislerin taşınması kimi zaman evlerin taşınmasından daha zor ve meşakkatli olabiliyor. Firmamız deneyimli ekibi ile çalışanları ve iş yeri sahiplerini bu külfetten de kurtarıyor. Toplama, taşıma işlemini yapan firmamız müşterilerine ofis nakliye parça taşıma hizmeti de sunuyor. İş yeri sahiplerinin her türlü ofis malzemesi konusundaki hassasiyetini biliyor ve buna göre çalışıyoruz.  Hizmet belli bir plan ile ilerleyip sunulduğu için ise fiyatları hakkında kesin rakam vermek mümkün değildir.  İşlem ofisin eşyalarının ne kadarının taşınacağından, taşınacağı mesafeye kadar olan detaylarla hesaplanıp ücretlendirilir.

Ofis Taşımacılığı Çeşitleri
Ofis taşıma işlemleri bir ofisin bir yerden bir yere taşınması olduğu kadar fuar taşımacılığı hizmetlerini de içermektedir. Firmamız her iki işlemi de aynı hassaslıkta yapmaktadır. Özellikle fuar taşımacılığında teşhir edilecek ürünlerin önemini bilerek çalışan dikkatli ekibi ile memnun kalacağınız bir hizmet sunmaktadır. Ofis nakliye parça taşıma hizmeti de parça ev eşyası taşınması gibi bu hizmet çeşitlerinden birisidir. Taşınacak olan ofis eşyalarının ağırlığı, büyüklüğü ve kaç adet olduğu gibi bilgiler taşınma işleminin sağlanması öncesinde firmamıza verilmesi gereken detaylardır. Böylece firmamızdan uygun olan fiyatı alır ve randevu ile hizmeti alırsınız. Tüm taşıma detayları alındıktan sonra yeterli sayıda çalışan yeterli ebatlarda bir araç ile gelerek taşınma işleminizi sağlar.

 

İşlem Nasıl Başlar?
Firmamızı arayıp almak istediğiniz ofis nakliye parça taşıma talebini iletmeniz ve bu sırada kaç parça olacağı ve büyüklükleri konusunda bilgi vermeniz işlemin ilk adımıdır. Bu adımdan sonra şirketimiz tarafından işlemin bedeli hesaplanıp tarafınıza bildirilir. Böylece müşterilerimiz ile fiyat konusunda uzlaştıktan sonra işlemlerimiz başlar. Belirtilen tarihte aracımız ve diğer deneyimli çalışanlarımız ile birlikte taşıma sürecini yapıp müşterilerimizi memnun bırakarak bir sonraki hizmete kadar veda ederiz. Müşterilerimize firma olarak her zaman en iyi ve güvenilir hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Eşyalarınızda taşıma sonrası herhangi bir kırılma ya da çizilme olmaz.

ofis parça taşıma

parça ofis nakliyes