Parça Taşıma Fiyatları Hesaplama

Taşınmaya karar verdiğinizde aklınıza ilk gelecek soru ne kadar ödeyeceğimdir. Bu gibi durumlarda firmamızı arayıp gerekli detayları müşteri temsilcisine vererek öğrenebileceğiniz gibi internetten fiyat hesaplama programları kullanarak da tahmini ücreti hesaplayabilirsiniz. Ancak internetteki programlar ile hesaplayacağınız tutar tam tutar olmamakla birlikte yaklaşık olarak nakliyat masrafını öğrenmek mümkündür.  Taşınmadan önce tutacak tahmini masrafı bilmek ise buna göre para ayarlamanızı sağlayacaktır. Firmamız müşterilerine nakliye işlemlerinde her zaman en uygun fiyatı vermeye gayret etmektedir.  Taşınma masrafları taşınacağınız yerin de masrafları ile elbette biraz yüklü olacaktır. Bu gibi durumlarda vaktiniz varsa paketleme işlemlerini kendiniz yaparak firmamızdan yalnızca eşya taşıma ve araç hizmeti almanız mümkündür.  Parça taşıma fiyatları hesaplama yapacağınız masrafı az çok bilmenize yardımcı olur.

Nakliye Ücreti Hesaplama 

Taşınmadan önce firmamızı arayarak vereceğiniz bazı bilgiler size net fiyatlandırma yapmamızı sağlayacaktır. Parça taşıma fiyatları hesaplama işlemi için telefon ettiğinizde müşteri temsilcisine öncelikle nakliyenin yapılacağı iki adres açık olarak verilir ve bu şekilde aracın yakacağı benzin masrafı belirlenir. Daha sonra eşyaların kaç kat taşınacağı, binalarda asansör olup olmaması, kaç parça eşya olduğu ve evlerin büyüklüğü gibi detay bilgiler ile ödeyeceğiniz tutarı öğrenmeniz mümkündür. Sonrasında size verilen tutarı kabul ettiğiniz takdirde randevu süreci başlar ve kararlaştırdığınız tarihte firmamız size gerekli hizmeti sağlar. Eşyalarınız güvenli bir şekilde dilediğiniz yere taşınır.

Şehirler arası Mesafe Hesaplama
Müşterilerimize sunduğumuz bir diğer hizmet olan şehirler arası nakliyat işlemi için de yine müşteri temsilcimiz ile görüşerek fiyat almanız mümkündür. Parça taşıma fiyatları hesaplama söz konusu mesafe şehirler arası olup da arttığında fiyat da artacaktır. İller ve ilçeler arasındaki mesafeyi kilometre bazından hesaplayarak bu hizmeti tahmini kaç saat alacağınız gibi bilgiler de hesaplanarak size ücret verilecektir. Firmamız müşterilerine mesafe artsa da eşyalarını aynı şekilde güvenle taşıyacağını ve müşterilerimizin hassasiyetine dikkat edeceğinin garantisini verir. Çalışanlarımız işi çabuk bitirip eşyalara hor davranan şirket çalışanlarından olmadığı için mutlu bir şekilde hizmetinizi almış olursunuz.

 

nakliye parça fiyat hesaplama

nakliye parça fiyat hesaplama