Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma

Özellikle yazlık sahiplerinin sık kullandığı bir hizmet olan şehirlerarası parça eşya taşıması firmamız tarafından güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Firma olarak az sayıda ki eşyanızı bulunduğunuz şehirden, adresinizden alarak gitmesini istediğiniz şehre götürüyoruz. Türkiye’nin her bölgesine taşıma işlemi sağlamaktayız. Yalnızca taşınacak eşyalarınızın bir listesini yapıp firmamızdan eşya parça sayısına ve büyüklüğüne göre fiyat ve randevu alarak hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Randevu sırasında müşteri temsilcisine eşyaların alınacağı il ve açık adresi ayrıca ürünlerin götürüleceği il ve açık adresi vererek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eşyalarınız bir şehirden başka bir şehre herhangi bir hasara uğramadan, en kaliteli şekilde taşınır.

Fiyatlandırma Nasıl Yapılır?
Normalde şehir içi tarifelendirmede parça eşya taşıma daha uygun fiyatlara olmaktadır. Ancak şehirlerarası parça eşya taşıması hizmetinde eşyanın büyüklüğünün yanı sıra eşyaların hangi ilden hangi ile gideceği ve kilometre farkı gibi konular fiyatı etkilemektedir. Firmamızı arayarak müşteri temsilcimize nakliye yapılacak il ve adreslerini verdiğiniz takdirde fiyatı öğrenmeniz mümkündür. Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere her zaman piyasanın en uygun fiyatlarını verecektir. Hizmetlerimizin fiyatı aynı zamanda eşyaların da kimin tarafından paketleneceğine göre değişmektedir. Müşterinin paketleyip adresinden alınan ve adrese bırakılan ürünlerde fiyat daha uygun olmaktadır. Ancak paketleme, montaj ve demontaj işlemleri hizmet fiyatını arttırmaktadır. Ancak yine de normal nakliye işlemine göre daha uygun fiyatlı olmaktadır.

Ürünleriniz Zarar Görmeden Taşınır
Genellikle ev taşıma hizmeti alanların karşılaştığı en büyük problem eşyalarının paketlerini açtıkları andaki manzara oluyor. Dikkatsiz firmalar tarafından yapılan taşıma işlemleri sırasında kırılacak eşyalara dikkat edilemeyebiliyor ya da mobilya ve beyaz eşyalarda çizikler görülebiliyor. Firmamız müşterileri için bu sorunu ortadan kaldıracak bir titizlik politikası ile çalışmaktadır. Bir yerden alınıp başka bir yere teslim edilen eşyalarınız mesafe ne kadar uzun olursa olsun herhangi bir deformeye uğramadan teslim edilirler. Türkiye’nin dört bir yanına şehirlerarası parça eşya taşıması sunduğumuz bu hizmet ile müşterilerimize eşya transferi artık hiç külfet gelmiyor. Çünkü onlar paketliyor geri kalan her şeyi onlar adına biz yapıyoruz.

şehirlerarası parça eşya nakliyesi

şehirlerarası parça eşya taşıma